додому Бердичів Новобранці у бердичівській військовій частині пройшли першу вогневу підготовку

Новобранці у бердичівській військовій частині пройшли першу вогневу підготовку

144
0

Вогнева підготовка – один з основних предметів бойової підготовки і складова частина бойової виучки механізованих підрозділів. Її мета – навчити особовий склад і підрозділи підтримувати озброєння в постійній бойовій готовності і веденню упереджуючого й ефективного вогню для поразки противника в умовах сучасного бою в інтересах виконання своїх бойових завдань.

Здавалося б, для чого артилеристам вміти стріляти з автомата, пістолета, вправно кидати гранати, коли вони мають “гатити” по противнику на відстані, не вступаючи в індивідуальний вогневий контакт. А ні, солдат має осягнути військову науку максимально об’ємно. До того ж у бригаді не всі мають справу саме з гаубичною або протитанковою артилерією. Є ще батальйон охорони, який використовує саме стрілецьку зброю.

Гармата бердичівлянина Роди прикривала наших бійців біля Савур-Могили

Тому вогнева підготовка для бійців батальйону охорони є постійним предметом у щотижневому плані занять. А для солдат строкової служби вона взагалі є необхідною і для самих юнаків цікавою.

Минулий тиждень навчань військовій справі завершився для строковиків у тиру, де вони по групах проходили різні науки. Тут мали місце вправи поводження зі зброєю, теоретично-практична частина положень тіла при різних видах стрільби, ознайомлення з матеріальною частиною стрілецькою зброї та вибухових пристроїв, тактична медицина, інженерна підготовка. І звичайно ж ураження мішеней з положення лежачи.