додому Бердичів Новим дитячим майданчиком порадували радикали області

Новим дитячим майданчиком порадували радикали області

133
0

Ситуація з встановленням нових дитячих майданчиків міською владою залишається плачевною. У дворах багатоповерхівок ще під минулі вибори були встановлені майданчики, але на тому процес завершився. Люди намагаються своїми силами облаштувати місця для дозвілля дітей, але кошти не завжди дозволяють закупити гойдалки та інші облаштування.

Жителі будинків по вул. Миру 3,5,7 та пл. Соборна 22, 24 звернулись до депутатів Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Романського та Іллі Смичка з проханням посприяти встановити у спільному подвір’ї цих будинків дитячий майданчик. В першу чергу Ігор Романський звернувся до міської влади з таким проханням, але заступник міського голови Сергій Онофрійчук відповів, що звернення взято до уваги та буде виконано у 2017 році, якщо будуть на це кошти.

fullsizerender

Тоді Ігор Романський та Ілля Смичок взяли ініціативу у свої руки. На депутатські кошти були закуплені гойдалки, пісочниця, лавки, дитячий столик та інше обладнання, аби дітям було чим зайнятись на подвір’ї. Нині майданчик у процесі встановлення, але діти, як горобчики, вже налетіли та граються, адже на стільки багатоповерхівок до цього часу тут не було жодного ігрового приладдя.

majd5 majd4 majd3 majd2 majd1 majd img_6413