додому Бердичів Новий тиждень 26 артбригада розпочала плідно та з гарним настроєм

Новий тиждень 26 артбригада розпочала плідно та з гарним настроєм

34
0

Взагалі тиждень починається з понеділка. Робочий тиждень військовослужбовця теж починається з понеділка, а саме з начитки наказів, підведення підсумків, суспільно-політичного інформування. Це єдиний день на тиждень, коли в плановому заході приймає участь весь особовий склад частини з особливим задоволенням. День, коли отримують інформацію, якою цікавляться, яка є актуальною, а то й загальнорозвиваючою.

В сьогоднішньому занятті слід відмітити деякі моменти. По-перше, це командирський моніторинг та аналіз проблемних або хвилюючих питань, які потребують свого вирішення або роз’яснення. Причому список питань формувався на основі звернень до командування бригади як офіцерського складу, так і солдатів, сержантів. старшин, прапорщиків контрактної та строкової служби. Питання озвучувалось перед всім колективом і тут же відповідними спеціалістами давалися вичерпні відповіді.

Також грамотами було заохочено добовий наряд, який грамотно, згідно статуту спрацював у нештатній ситуації.

По-друге, стимулювальним виявився виступ начальника з фізичної підготовки та спорту. Після стислого вступу було показано відеоматеріал “Ігри пораненого атлета”, де люди з обмеженими фізичними можливостями не полишають заняття фізкультурою, а досягають значних вершин, як у плані спорту, так і в особистому переосмисленні сенсу життя. В тому числі колишні військовослужбовці, які отримали фізичні каліцтва, внаслідок виконання військового обов’язку у зоні бойових дій. Після перегляду даного сюжету здоровим чоловікам вже соромно показувати задовільні результати з власної фізичної підготовки, а тим, хто має негаразди із здоров?ям має приклади для натхнення і не опускання рук.

По-третє, цікавим виявився підготовлений офіцером відділення МПЗ матеріал по правдивому виставленню наголосів в історії України та Московії, де справжнім прародителем та основою російської історії є Стародавня Русь зі столицею Києвом, а не навпаки. Тобто нам, українцям, є чим пишатися, – як пращурами, так і звершеннями, – а ось нашим сусідам, хіба що брехнею, яку вони створюють вже не перше століття. Дуже сильним в просвітницькому напрямку виявився тут фільм «Україна. Повернення своєї історії». За браком часу була показана тільки перша частина. Зал дивився його затамувавши подих.

Майже місяць, як в бригаді приступив до виконання своїх обов’язків військовий капелан Отець Євгеній, який поступово водить в буденне життя частини духовні елементи. Таки, як стисла розповідь на тему християнської моралі або тлумачення Біблії, відкритість священника до спілкування та надання душевної розради, безкоштовне проведення церковних ритуалів. І наприкінці виступу – загальна молитва.

Як підсумок можна констатувати, що тиждень в бригаді розпочався з гарного настрою.

Прес-служба 26 абр