додому Бердичів Бізнес Нова хвиля нападів на магазини стривожила бердичівлян цієї ночі

Нова хвиля нападів на магазини стривожила бердичівлян цієї ночі

302
0

Вночі на 10 травня були здійснені масовані нальоти на заклади торгівлі в Бердичеві. Пошкоджень зазнали кафе «Три товстуни», торгова точка мережі магазинів «Жменя» та банкетний зал в районі консервного заводу. Також було пошкоджено автомобілі власників цих закладів. Зловмисники нічого не вкрали, а лише псують майно.

Нагадаємо, в середині березня в Бердичеві невідомими було здійснено напад на кілька магазинів торгової мережі «Жменя». Також жорстоко побили голову депутатської фракції «Батьківщина» в міській раді Бердичева, журналіста Валерія Шелепу. Жоден із цих злочинів не був розкритий.

Попри заяви керівника місцевої поліції про «не дозволю криміналу розгойдувати човен» правоохоронці демонструють свою нездатність боротися зі криміналом і захистити мешканців Бердичева.

Заляканими людьми легше маніпулювати. Чи це розгул криміналу чи за безладом криється велика політика в провінційному місті, дізнаємось згодом.

Поліція ж поки традиційно обмежилася офіційним повідомлення про те, що звернення належним чином зареєстровано та розпочаті відповідні перевірки. Тривають заходи щодо встановлення осіб, причетних до вказаних подій.