додому Бердичів Не хочеш, щоб в Бердичеві зросла вартість проїзду – сьогодні прийди й...

Не хочеш, щоб в Бердичеві зросла вартість проїзду – сьогодні прийди й обгрунтуй!

189
0

10 квітня 2017 року о 16:00 відбудуться громадські слухання щодо обговорення регуляторного акта проекту рішення «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування».

Громадські слухання відбудуться в актовій залі Бердичівської міської ради за адресою: 13300, м. Бердичів, пл. Центральна, 1.

До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу і належить до міської громади, із зазначенням прізвища, ініціалів, року народження, місця проживання та контактних даних ( телефону, адреси електронної пошти – за наявності). Ці дані кожен учасник засвідчує особистим підписом. Незареєстровані особи не можуть брати участь у громадських слуханнях.

Депутати всіх рівнів та посадові особи місцевого самоврядування з правом дорадчого голосу.

До 10 квітня 2017 року просимо надавати пропозиції, зауваження, рекомендації стосовно внесення змін, доповнень до даного регуляторного акта у письмовій формі з відповідним обґрунтуванням до управління ЖКГ за адресою: м. Бердичів, пл. Центральна, 1, каб. 55, або на електрону пошту: vukonkom@gmail.com .

Зі змістом проекту регуляторного акта можна ознайомитись на сайті Бердичівської міської ради в розділах «Регуляторна політика» – www.berdychiv.com.ua .

До участі в обговореннях запрошуються керівники підприємств, установ, об’єднань, представники громадських організацій та громади міста.

Заступник міського голови С.П. Онофрійчук