додому Бердичів Не хочеш слухати дротове радіо? Заставимо!

Не хочеш слухати дротове радіо? Заставимо!

204
0

Після зриву загальноукраїнського диктанту національної єдності, один з депутатів подав звернення, щоб з’ясувати причину такого неподобства в місті Бердичеві. Причому замість того, щоб взяти пояснення у директора комунального підприємства «Міська редакція радіомовлення» Лілії Березовенко, складалось враження, що в усьому винним виявився … «Укртелеком».

Днями на засіданні виконавчого комітету пішли ще далі – вирішили виявити, де не працюють радіоточки. Навіть більше того, заступнику міського голови Сергію Онофрійчуку доручили негайно реагувати, якщо якась структура розпочинає проводити роботи, що можуть зашкодити чи припинити трансляцію дротового радіо без погодження з міською владою та «Укртелекомом».

Дротове радіо, яке вже віджило своє, має за будь-яких обставин розповідати про прекрасне місто Бердичів і його неймовірно професійну владу на чолі з міським головою Василем Мазуром.

Варіант, один раз і назавжди, закупити всім знедоленим в місті по одному радіоприймачу, щоб люди мали змогу обирати, що їм більше подобається слухати (а в місті Бердичеві діє кілька радіостанцій в ФМ-діапазоні, включно з уже згаданою «першою українською хвилею») сприймається міськими керманичами, як такий, що суперечить волі всіх бердичівлян. «Мудра міська влада» щороку витрачає більше ста тисяч бюджетних гривень, щоб «мудрі бердичівляни» мали винятково «правильне бачення» розвитку міста та дій влади.

А фінансування збиткових комунальних підприємств нашого міста стало для недолугих чиновників ледь не справою честі. Принаймні цей факт чудово підтверджують щоквартальні зміни до міського бюджету Бердичева цього року про фінансування дротового радіо, яке вже давно в народі зветься «брехунцем».