додому Бердичів Небезпечне будівництво дитячого садочку на Лисій Горі у Бердичеві ФОТО

Небезпечне будівництво дитячого садочку на Лисій Горі у Бердичеві ФОТО

94
0

В минулому році було прийняте міською владою рішення про добудову дитячого садочку, який розташовується в густонаселеному мікрорайоні міста Бердичева на Лисій Горі. Будівельні роботи було розпочато викопуванням глибокого котловану біля багаторічної недобудови. Настання холодів сповільнило процес, проте мешканці багатоповерхівок почали бити на сполох. Справа в тому, що котлован не загороджений в достатній мірі і може нести небезпеку для дітей, який у дворі дуже багато.

Мешканці надіслали першому інформаційному порталу Наш Бердичів фото в якому вигляді знаходиться будівельний майданчик під їхніми вікнами. Морози та ожеледь в цьому місці викликають ще більше занепокоєння містян. Зовсім поруч знаходиться дитячий та спортивний майданчик та й не забулася ще людям трагічна подія з гойдалкою, яка відбулась кілька років тому.

Ще перед новорічно-різдвяними святами один з депутатів піднімав це питання на сесії Бердичівської міської ради. Василь Мазур обіцяв вивчити питання, але результату нема й досі. Паркан імітують стовпчики, які стоять над проваллям… так триває вже місяць.