додому Бердичів На територію Бердичівської міської лікарні пускають тільки автівки московського патріархату?

На територію Бердичівської міської лікарні пускають тільки автівки московського патріархату?

192
0

Відомий в Бердичеві фотограф Володимир Миронюк підняв важливе для містян питання – доступу автівок з хворими на територію центральної міської лікарні.

Це повідомлення він розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Ситуація викликала обурення та бурхливі емоції бердичівських активних користувачів нових медіа. Пропонуємо його вашій увазі зі збереженням стилістики:

«Друзі! сьогодні завозив дідуся у хірургію, але на територію лікарні не пускають заіхати. Охоронець каже, що не можна, – Мазур заборонив. У дідуся була підозра на внутрішній крововилив. На фото видно ваз капєйка..там була вагітна жінка, іх також не пропустити. Таксі і хундай таксон отця Віталія пропустили без питання. Дякую Мазуру!».

Так як це далеко не перший подібний випадок зі скаргою на цю тему з яким стикається редакція Першого інформаційного порталу Наш Бердичів, пропонуємо обговорити бачення на цю проблему в коментарях до данної статті. Конструктивні пропозиції читачів обов’язково будуть передані міським чиновникам.

Варто відзначити, що наступного дня коли Володимир Миронюк провідував дідуся, на тому ж місці вже стояла інша автівка vip-класу.

%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%bd%d1%8f%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%b0%d1%80%d0%bd%d1%8f-3