додому Бердичів На теренах Бердичівщини відпочивали діти з Польщі (ФОТО)

На теренах Бердичівщини відпочивали діти з Польщі (ФОТО)

81
0

Яскравими та насиченими видалися дні перебування польської офіційної делегації дітей з Нижньої Сілезії на відпочинку у Бердичівському районі.

Для учнів з Польщі та їх викладачів організатори влаштували справжні «сафарі по – українськи». Вже наступного дня після прибуття гості, а також учні шкіл району відправилися на екскурсію до столиці України, де мали змогу насолодитися краєвидами міста Києва, відвідати Софіївський собор, Майдан Незалежності, Золоті ворота, Володимирський собор.

Наступного дня на дітей чекала спортивно – розважальна програма під назвою «Щаслива Країна Дитинства». Програма передбачала змагання у рамках Малих Олімпійських ігор між учнями Озадівської ЗОШ І – ІІІ ступеня та збірною командою юних гравців з Польщі. На переможців чекали нагороди, а загалом, спортивна розвага подарувала усім учасникам і присутнім неймовірний заряд бадьорості, гарний настрій і задоволення.

Другу половину дня гості провели у селі Райки, де їх радо вітали господарі села – сільський голова Майя Семенюк та підприємець Габріел Мкртчян. Для польської делегації екскурсовод та учні місцевої школи провели екскурсію Історичним комплексом, ознайомили з українською і вірменською історією, точніше з історією, яка передувала воздвиженню пам’ятних знаків.

Екскурсія до Житомирського музею космонавтики ім. С.П. Корольова вразила відвідувачів концептуальними напрямками«Музей і музика», «Музей і література», «Музей і образотворче мистецтво», «Музей і освіта», «Музей і театр» та загальною ідейністю «Людина і Космос».

Презентували музейну педагогіку українського побуту та історії у Швайківській ЗОШ І – ІІІ ступенів. Там для відвідувачів провели цікавий екскурс, ознайомили з українським побутом, розповіли про Героїв села, учасників бойових дій в Афганістані та на Сході України в зоні проведення антитерористичної операції.

На базі Райгородоцької школи для закордонних гостей провели фестиваль «Мистецький вернісаж». Педагоги та керівники гуртків залучили до майстер – класу з декоративно – прикладної творчості усіх приїжджих дітей. Останнім надзвичайно сподобалися витвори умільців і вони самі виявили бажання зробити щось своїми руками. На вечір своєю красою і неповторністю вже вражали Вінницькі фонтани «ROSHEN».

Всеукраїнський Санктуарій Матері Божої Бердичівської, музей Джозефа Конрада та музей історії міста Бердичева вразили своїми особливостями – стилем бароко, сучасністю, охайністю. Також цікавою екскурсією для дітей з Польщі виявилося відвідання Бердичівської художньої школи. Серед делегатів був хлопчик – художник на ім’я Шиман Мієлчарен, роботи котрого, наразі, для обміну чекає директор школи Микола Яцюк.

Офіційна зустріч та фото на згадку – це все відбувалося у приміщенні райдержадміністрації. Делегацію тут радо зустріли голова адміністрації Едуард Томашевський, перший заступник голови Тетяна Наумчук, заступник голови Людмила Димидюк, керівник апарату РДА Лариса Котнюк.
Справжньою забавою для усіх стало відзначення свята Івана Купала. Спочатку гостей ознайомили з українськими народними традиціями, а потім залучили до гучного і веселого святкування.

1f6e7ad76f45 8ca5d20c07a2 35ed684dba37 46f00d17b8bf 70a1485e5252 446fb668f773 02079a1683e8 9922d8bfe008 84076ae2126b c10e0110223d c8374572f346 cf8887862337 e63e8aee2a44