додому Бердичів На сесії районної ради прийняли Комплексну програму підвезення учнів.

На сесії районної ради прийняли Комплексну програму підвезення учнів.

106
0

На позачерговій сесії районної ради депутати нарешті розглянули комплексну програму підвезення учнів, вихованців дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх закладів Бердичівського району на 2016-2018 роки.

Ініціатором та розробником даної програми виступила районна адміністрація. Необхідність виникла через те, що є важлива проблема доступу учнями безпосередньо до місць навчання та додому. Станом на перше травня у районі налічується 2723 учні, з них за межею доступності проживає 713 школярів та 107 вихованців. Рейсовими автобусами підвозять 160 дітей, 553 учні та 95 вихованців користуються шкільними автобусами. На даний час забезпечено регулярне перевезення учасників навчального процесу шляхом використання восьми шкільних автобусів, відповідно є вісім маршрутів руху. Всього ці автобуси обслуговують 34 населених пункти. Фінансувати планують цю програму з усіх можливих джерел: районного бюджету, місцевого бюджету, спонсорів.

Депутати програму прийняли і, сподіваємось, що протягом часу, поки вона функціонує, збоїв із перевезенням учнів та вихованців не буде.