додому Бердичів На звернення депутата обласної ради реагує влада

На звернення депутата обласної ради реагує влада

147
0

На дорожнє покриття нашого міста є постійні дорікання від бердичівлян. Дороги латають у різних місцях, але не завжди якісно. Так, на повороті на вулицю Аширбекова була величезна яма, яку комунальники просто засипали щебенем. Але усі ми знаємо, що такий «ремонт» ненадійний та не на довго.

Депутату Житомирської обласної ради від Радикалньої партії Олега Ляшка Ігорю Романському почали скаржитись на це жителі вулиці Бистрицької та Аширбекова. Депутат одразу відреагував на проханняс своїх виборців і звернувся до міської влади із зверненням, де попросив вжити реальних заходів щодо ремонту цієї частини дороги.

Пройшло менше місяця і міська влада відреагувала на звернення депутата та відремонтувала ту частину дороги, поклавши асфальтове покриття.

img_6216 img_6277 img_6280 img_6279

Ще на одне звернення, яке стосується доріг, днями відреагувала влада. На ім’я міського голови звернувся Ігор Васильович Романський з проханням довести до кінця розпочату справу з дорожньою розміткою біля ТЦ Оноре де Бальзак. Зміни призвели і до того, що довелось прибрати один з пішохідних переходів. Та за старою звичкою люди все одно переходили по ньому дорогу. На звернення депутата обласної ради про те, що пішохідний перехід потрібно замалювати. За кілька днів комунальні служби міста замалювали пішохідний перехід.

img_6214 img_6213 img_6215 img_6216

Депутат Житомирської обласної ради Ігор Романський щиро вдячний місцевій владі за співпрацю. Адже ми працюємо разом заради комфорту та безпеки жителів нашого міста!