додому Бердичів На екскурсію в Бердичів приїдуть люди з вадами зору

На екскурсію в Бердичів приїдуть люди з вадами зору

85
0

В жовтні 2017 року до Бердичева приїде екскурсійна група людей з вадами зору. В програмі плануються відвідини костелу Святої Варвари, де вінчався О. Бальзак, знайомство з органною музикою, візит до садиби зеленого туризму «Карпатське село» та ферми баранів, де учасники пройдуть майстер-клас з валяння вовни.

Загальна сума реалізації проекту – 20 тисяч гривень, з яких 16 тисяч – грантові кошти від Житомирської ОДА.

За словами керівника проекту Валентини Позняк, автобусні екскурсії для осіб з порушеннями зору проводитимуть попередньо підготовлені гіди, які володіють навичками аудіодискрипції візуальних об’єктів.

За грантові кошти від Житомирської облдержадміністрації особи з вадами зору зможуть побувати на спеціальних екскурсіях історичними місцями Житомирщини.

Реалізує проект під назвою «Відкриваємо світ для себе» обласна громадська організація «Житомирська обласна спілка інвалідів культури та мистецтва».

Коли перша група відвідуватиме Бердичів, інша побуває у Святодухівському монастирі села Городське, відвідає навчально-мистецький центр «Дивосвіт трипілля», де їм проведуть майстер-клас з ліпки глиною, та побувають у культурно-мистецькому центрі «Поліська хата».