додому Бердичів На виконкомі звітували про роботу з учасниками АТО

На виконкомі звітували про роботу з учасниками АТО

77
0

14 березня у приміщені виконкому відбулось засідання виконавчого комітету. Основним питанням був звіт «Про роботу з учасниками АТО, їх сім’ями та вимушеними переселенцями».

Уже добре, що у місті така робота проводиться, дійсно, не лише на папері. Наразі вже 693 сім’ї звільнено від сплати комунальних послуг. 115 пораненим виділено допомоги на 585 тис. грн. Діти загиблих воїнів звільнені від оплати за харчування у освітніх закладах, від оплати за навчання у музичній та художній школах. 14 учасників АТО були направлені на оздоровлення у санаторій «Дениші» за рахунок обласного бюджету. На суму в 50 000 грн було закуплено бронежилетів та передано воякам військової частини А-3091.

У відділі архітектури та містобудування наразі знаходиться 675 звернень на виділеня ділянок під індивідуальне житлове будівництво. Трьом учасникам АТО уже виділені ділянки по 1000 м.кв.

Проводиться постійна робота і з вимушеними переселенцями, яких у нашому місті близько 800. 209 пенсіонерів уже отримують пенсію у нашому місті, 16 дітей відвідує садочок та 41 дитина ходить до шкіл міста. Як наголосили на засіданні, освітні заклади готові прийняти усіх дітей, які вимушені були покинути свої домівки.

Міський голова наголосив, що усі комунальні служби мають надавати посилену допомогу учасникам АТО та їх сім’ям і надав відповідні розпорядження керівникам служб: «Іти на зустріч, безумовно, потрібно усім людям та коли людина знаходиться у відпустці із зони бойових дій лише кілька днів, то їй потрібно надати максимальну допомогу». Окрім того, пан Мазур виступив з ініціативою щорічно надавати грошову допомогу сім’ям загиблих військовослужбовців.