додому Бердичів На Бердичівщині протягом минулого тижня виникло 5 пожеж

На Бердичівщині протягом минулого тижня виникло 5 пожеж

55
0

26 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в м.Бердичеві по вул. Індустріалізації, 31. Причина пожежі коротке замикання електромережі.
26 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в господарчій будівлі у м. Бердичеві по вул. Завадського, 17. Причина пожежі необережне поводження з вогнем.
30 вересня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку в с. Райки Бердичівського району. Причина пожежі коротке замикання електромережі.
01 жовтня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку в м. Бердичеві по вул. Красіна, 35. Причина пожежі коротке замикання електромережі.
01 жовтня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загорання квартири на п’ятому поверсі у п’ятиповерховому житловому будинку в м. Бердичеві по вул. Чорновола, 8б. Причина пожежі коротке замикання електромережі.

Бердичівське районний відділ Управління ДСНС України в Житомирській обл. нагадує мешканцям м. Бердичева та району правила пожежної безпеки при експлуатації електромереж та електропобутових приладів. Вони дуже прості:
• Не вмикайте одночасно в мережу декілька приладів: пройде декілька хвилин і в квартирі погасне світло – це в електрощиті перегоріла запобіжна пробка. Деякі господарі порушують інше правило пожежної безпеки – скручують з дроту “жучок” , вставляють його в електрощит і світло горить. Але тепер вже дім не застрахований від пожежі , в випадку перегрузки в електромережі дроти нагріваються, порушується ізоляція, виникає коротке замикання, що може призвести до пожежі.
• Не залишайте без нагляду увімкнені в електромережу телевізори, праски, плитки, електрокаміни та інші струмопрймальники. Не користуйтеся несправними вимикачами та штепсельними розетками.
• Не підвішуйте електродроти на металеві крюки і цвяхи.
• Не замотуйте електролампи папером та тканиною.
• Не заклеюйте електропроводку шпалерами.
• Небезпечно встановлювати електроплити поблизу горючих предметів. Користуйтеся допоміжною негорючою підставкою.
• Ремонт і монтаж електромережі доручайте тільки спеціалістам.

Головний фахівець Бердичівського
міськрайонного відділу У ДСНС України у Житомирській області
майор служби цивільного захисту Пилипчук В. О.