додому Бердичів Бізнес На Бердичівщині найгірша сплата за газопостачання

На Бердичівщині найгірша сплата за газопостачання

108
0

На Житомирщині найнижчий рівень сплати за спожитий газ в Житомирському і Бердичівському районах. Борги за газ тут перевищують половину від загальної суми заборгованості області. Про це повідомили в прес-службі газопостачальної компанії ТОВ “Житомиргаз Збут”.

В Житомирському районі, включно з обласним центром, середня заборгованість на одного споживача складає майже 1 065 грн, а по Бердичівському району – 836 грн.

За даними компанії, щоб забезпечити поставки газу тим споживачам, які вчасно розраховуються за нього, “Житомиргаз Збут” був змушений протягом минулого року від’єднати від газопостачання 2,2 тис. систематичних неплатників. Роботи з відключення боржників в Житомирській області проводяться і зараз.

“Значний приріст боргів пов’язаний з тим, що субсидій, розрахованих органами соцзахисту за новими правилами, недостатньо для повної оплати спожитого газу. Ситуацію ускладнила холодна зима і небажання споживачів привести свої витрати на газ у відповідність до розміру державної допомоги”, – підкреслюється в повідомленні.