додому Бердичів На Бердичівщині в Богдановому лісі збудовано понад 5 кілометрів доріг

На Бердичівщині в Богдановому лісі збудовано понад 5 кілометрів доріг

66
0

Лісгоспи на Житомирщині активно будуть дороги. За кілька останніх років лише в Богданівському лісництві Бердичівського лісгоспу впорядкували понад 5 км доріг. Там, де колись можна було пройти лише гусеничним трактором, тепер їздять автівки. Минулоріч у лісах області побудували майже 40 км доріг, на що витратили 12,8 мільйона гривень власних коштів підприємств. А за останніх 10 років лісова дорожня мережа збільшилася на 430 кілометри.

Не менш масштабні плани й на цей рік. 25 кілометрів доріг побудують лісгоспи обласного управління лісового та мисливського господарства в держлісфонді області. На будівельні роботи планують витратити 8,4 мільйона гривень власних коштів підприємств. Найактивніше розбудовуватимуть лісову інфраструктуру в Городницькому, Ємільчинському та Овруцькому лісгоспах, землі яких розташовані переважно в заболочених місцях.

Нагадаємо, що в Богдановому лісі ймовірно була ставка гетьмана Богдана Хмельницького під час одного з етапів національно-визвольної війни проти Польщі.