додому Бердичів Наші рідні бердичівські артилеристи на полігоні НАЙКРАЩІ ФОТО БОГІВ ВІЙНИ

Наші рідні бердичівські артилеристи на полігоні НАЙКРАЩІ ФОТО БОГІВ ВІЙНИ

303
0

Навчені вояки – запорука оборонозданості країни та безпеки її громадян. Сьогодні наші бердичівські військові щодня проходять навчання та різноманітні вишколи. Артилеристи всіх підрозділів і калібрів бригади відпрацьовують взаємодію батарей та дивізіонів в умовах максимально наближених до бойових.

Вже звичними стали тактичні дії, розгортання на вогневих позиціях та їх залишення, стрільба прямим наведенням та з закритих позицій на відстань до 20 км, охорона артилерійських розрахунків та робота в нестандартних умовах. Кожен підрозділ виконує свою роль. Наприклад великокаліберна гармата 2А36 «Гіацинт-Б» призначення для придушення й знищення живої сили, вогневих засобів і бойової техніки противника, що знаходяться на марші, в місцях скупчення та опорних пунктах.

У природи немає поганої погоди, згодяться будь-які метеоумови для бойової муштри артилеристів. Український солдат має вміти захищати країну при найрізноманітніших кліматичних змінах.

Наука гармашів надзвичайно цікава: тут тобі і спритні протитанкісти з МТ-12 і 2С19 “Мста”, яка може відпрацювати по цілі і в русі.

Розрахунки працюють з повною самовіддачею, а тому накази виконуються чітко і своєчасно, цілі уражені, гармаші задоволені.

Днями й ночами тривають навчання оперативного резерву. Шумове оформлення занять звуками бою психологічно призвичаюють солдат до пострілів, розривів, свисту бомб та сирен. Стволи гармат практично не вистигають.

Щоб знати про життя наших рідних бердичівських гармашів долучайтеся в соціальній мережі Facebook до сторінки Прес-служба 26 абр