додому Бердичів Наші бердичівські артилеристи в змаганнях на найкращу батарею Збройних сил України ФОТО

Наші бердичівські артилеристи в змаганнях на найкращу батарею Збройних сил України ФОТО

118
0

Всього лише декілька днів тому з 10 по 13 жовтня наші хлопці боронили честь своєї бригади, як найкращої у Сухопутних військах Збройних сил України.., але, іноді, здається, що часу спливло набагато більше.

На Чернігівщині, визначили переможців у Сухопутних військах. У змаганнях брали участь чотири різні артилерійські системи: самохідні артилерійські установки, причіпна артилерія, реактивна артилерія, мінометні підрозділи.

Підрозділи провели тактичні маневри з бойовою стрільбою, долали психологічну смугу перешкод, виконували індивідуальні та групові нормативи з спеціальної та технічної підготовки, оцінюються також і практичні навички офіцерів батарей щодо виконання ними залікових вогневих завдань з бойовою стрільбою з залученням штатних артилерійських підрозділів та на імітаційних засобах.

Наші рідні бердичівські артилеристи на полігоні
НАЙКРАЩІ ФОТО БОГІВ ВІЙНИ

Під час переміщення довелося відбивати напади із засідки, надавати допомогу пораненим, проводити мінну розвідку і ставити вогневу завісу для противника.

Приємною несподіванкою стала присутність Євгена Мельника, начальника управління РВіА, заступника командира військ ОК «ПІВНІЧ», який приїхав спеціально для того, щоб підтримати нашу бригаду на змаганнях.

Коли долали смугу перешкод погода зранку, як кажуть “не склалась”: в повітрі висів противний дощик, а ось настрій у наших хлопців виявився навпаки – спортивно-бадьорим. До того ж позакомандним гравцем виявився сам командир дивізіону, котрий, щоб підтримати підлеглих, долав разом з ними перешкоди. Причому пробігся з усіма шістьма розрахунками, вболіваючи за результат кожного з воїнів. Тож і результат став виправданим – стали лідерами.

Під час змагань на найкращу батарею Збройних сил України Житомирщина буде представлена 3-ма підрозділами:

– 2С19 “Мста-С” – 26 артилерійська бригада;

– 2А36 “Гіацинт-Б” – 26 артилерійська бригада;

– мінометний підрозділ – 30 ОМБр.

Досвід ведення бойових дій в зоні АТО підтвердив, що артилерія залишається головним засобом вогневого ураження противника і артилеристи довели свою професійність під час ведення бойових дій на сході країни.

Конкурс серед артилерійських підрозділів видів Збройних сил України визначить не лише кращу артилерійську батарею, а й в індивідуальній першості буде визначений кращій командир батареї, командир вогневого взводу, командир взводу управління, розвідник, обчислювач та краща обслуга.

Крім того за результатами особистої першості військовослужбовці отримають підвищення по службі, а батареї, які здобудуть перші місця за своїми системами отримають винагороду 150 тис. гривень та відомчі відзнаки різних рівнів.
Конкурс триватиме 12 днів і завершиться напередодні Дня Ракетних військ і артилерії Збройних Сил України, який відзначається 3 листопада.