додому Бердичів НАЧАЛЬНИК ГУНП ЖИТОМИРЩИНИ ПРОВІВ РОБОЧІ ЗУСТРІЧІ У БЕРДИЧІВСЬКОМУ РАЙОНІ

НАЧАЛЬНИК ГУНП ЖИТОМИРЩИНИ ПРОВІВ РОБОЧІ ЗУСТРІЧІ У БЕРДИЧІВСЬКОМУ РАЙОНІ

109
0

24 червня керівник поліції області В’ячеслав Печененко виїхав до Бердичівського району з метою вивчення проблемних питань правопорядку та безпеки безпосередньо на місці. У ході зустрічей з керівниками прокуратури та міста було визначено низку першочергових напрямів для покращання існуючої ситуації.

Зустріч, що проходила у Бердичівському відділі поліції, розпочав прокурор місцевої прокуратури Ігор Попов, який провів загальний аналіз ситуації у місті та районі щодо правопорядку та протидії злочинності. Одним з найбільш поширених злочинів залишаються крадіжки, кількість яких у порівнянні з минулим роком зросла. Окремо прокурор зупинився на чинниках, що призводять до погіршення криміногенної ситуації, виділивши серед них наявність кількох виправних установ на території регіону.

Міський голова Василь Мазур, продовжуючи розмову, відзначив, що превентивна діяльність – це той фактор, що реально впливає на стан безпеки. А служба дільничних інспекторів – це підрозділ, що найбільше володіє засобами профілактичної роботи з людьми. Відтак мер поставив питання про збільшення штату саме дільничних, а також необхідності чіткого визначення повноважень по забезпеченню безпеки дорожнього руху серед працівників Бердичівського відділу поліції.

Відповідаючи на озвучені питання, В’ячеслав Печененко зазначив, що реформування поліції – процес не одного дня, і навіть року, і пов’язаний із певними ризиками та викликами сьогодення.

– Ми маємо підтримку керівництва МВС та Національної поліції у впровадженні реальних реформ на місці, у покращенні оснащення підрозділів області і наше першочергове завдання – повернути довіру людей, – наголосив начальник ГУНП. – Тому ми розпочинаємо роботу над вирішенням кожної із окреслених проблем уже сьогодні.

Водночас В’ячеслав Печененко розповів, що у Київській області уже стартував набір за новими стандартами до служби дільничних, які мають стати універсальними шерифами, одночасно працюючи і проживаючи на одній території.

Також керівник поліції висловив сподівання на підтримку органів місцевого самоврядування та влади, депутатського корпусу у питаннях забезпечення у місті та районі публічної безпеки та правопорядку.

PM873image002