додому Бердичів Начальників ТСЦ сьогодні обирали на відкритому конкурсі

Начальників ТСЦ сьогодні обирали на відкритому конкурсі

158
0

11 липня розпочались іспити для кандидатів, які претендували на посади начальників територіальних сервісних центрів у Житомирі, Бердичеві, Коростені, Новограді-Волинському та Радомишлі.

Конкурс відбувся у Регіональному сервісному центрі МВС в Житомирі і на нього прибули 4 з 8 зареєстрованих кандидатів: Ігор Романський, Андрій Насонов, Віктор Родзінський та Анатолій Рудченко. Дуже тішить, що конкурс відбувався відкрито, із залученням громадськості та журналістів.

Претенденти виконали тестові завдання на знання Конституції України, норм і змісту Законів України «Про державну службу», «Про засади запобігання та протидії корупції» та інших нормативних актів. Для тих, хто успішно впорався із завданням, розпочалася співбесіда, яка стосується особливостей та специфіки їх функціональних повноважень.

Ігор Романський, відомий у Бердичеві активіст, якого громада сама захотіла бачити на посаді керівника ТСЦ 1842 МВС України, гідно показав свої знання та успішно склав іспит на комп’ютері. Також комісія була задоволена і його усними відповідями.

Фото

mreo-1 mreo-2 mreo-6 mreo-9 mreo-12