додому Бердичів Наталія Кучер: Вранці кухар приходить на роботу в школу, а директор голий...

Наталія Кучер: Вранці кухар приходить на роботу в школу, а директор голий до пояса ходить.

182
0

Колишній директор Гришківецької гімназії Дмитро Лазебний спробував знову влаштуватися на аналогічну посаду, але подалі від Бердичева в якому він «прославився». Журналістам «Газети по-українськи» вдалося поспілкуватися з мамою хлопчика, який навчався в школі, де директором влаштувався бердичівлянин Лазебний.

Попередня директорка звільнилася за власним бажанням, на її місце взяли Дмитра Лазебного. Одразу скликав у школі збори. Розповідав, що два роки воював у АТО. Був у Широкиному. Видався нам спокійним, розсудливим. А потім виявилося, що має судимість за розбещення хлопчиків, — говорить 38-річна Наталія Кучер із села Черепова Хмельницького району. Її син — учень 9-го класу Череповецької загальноосвітньої школи. 1 вересня директором закладу призначили 61-річного Дмитра Лазебного.

За два тижні з’ясували, що чоловік має судимість за розбещення неповнолітніх. Отримав шість років в’язниці. Відбув лише половину терміну. Влітку 2016-го Лазебного відпустили за зразкову поведінку.

– Спочатку Дмитро Васильович планував зняти хату в селі. Просив знайти підходящу, щоб із хазяйкою, гривень за 300. Були лише пусті. Туди йти не захотів. Бо самому довелося б готувати, за комунальні платити. Оселився в школі. Цілий день проводив у службовому кабінеті. Ночував у бібліотеці. Там зберігав речі, — каже Наталія Кучер. — У школі поводився, як у себе вдома. Вранці кухар приходить на роботу, а директор голий до пояса ходить. Просив приносити йому їжу в кабінет. Сторожу казав, аби купував пиво. Це обурювало працівників, але не протестували, бо ж начальство.?—

Про минуле Дмитра Лазебного батьки учнів дізналися з інтернету.

– Розповідав, що він заслужений учитель, має багато нагород. Хвалився своїми подвигами на Донбасі. А виявилося зовсім інше. Ввечері 12 вересня мені подзвонили батьки учнів. Розповіли про судимість Дмитра Васильовича. Коли наступного ранку прийшли до школи, директора вже не було. Забрав речі й утік. Напевно, хтось попередив. Почали йому дзвонити. Сказав, що за межами області. Просив більше не турбувати, бо він у лікарні в передінсультному стані, — говорить Наталія Євгенівна.