додому Бердичів Нарешті бердичівляни можуть «релакснути»: вже завтра відкривається лазня

Нарешті бердичівляни можуть «релакснути»: вже завтра відкривається лазня

203
0

Напевно, цього моменту бердичівляни чекали дуже довго. Особливо чекали ті, хто пам’ятає часи, коли щотижня ходив до міської лазні, зробивши цей похід регулярним і традиційним. Раніше сюди ходив, або ж хоча б раз відвідував, чи не кожен бердичівлянин: і діти, і дорослі, і люди похилого віку.

Тому то великим розчаруванням стало закриття цієї будівлі для жителів Бердичева. Тривалий час тут робили ремонти, бо будівля доволі стара і з часом цей вік вже давав про себе знати. На це з міського бюджету виділяли чималі кошти і неодноразово. Пізніше й виникла у міської влади пропозиція виставати на конкурс дану будівлю у пошуках їй орендаря. Процес затягувався довго, бажаючих особливо і не було. І взяти в оренду міську лазню, при цьому, згідно виставлених умов, не змінюючи цільового призначення будівлі, виявив бажання керівник ТОВ «Допомога» Олександр Глухенький. Про це ми писали ще в лютому минулого року. Тоді у чоловіка спочатку виникли певні проблеми із оформленням документації, бо у своєму зверненні він не зазначив те, що у власність має взяти і все наявне там майно. Тоді, за рішенням виконавчого комітету, було розміщено повторне оголошення по скороченій схемі згідно законодавства і за цей час керівник ТОВ «Допомога» владнав усі проблеми.

Пройшло більше року і щоразу бердичівляни допитувалися, чи буде щось з цією лазнею і коли вона почне працювати. Наприкінці березня на засіданні архітектурно-містобудівної ради заступник міського голови з питань містобудування та архітектури Михайло Гайченя озвучив приємну новину, сказавши, що через 2-3 місяці лазня розпочне свою роботу. І не прогадав, адже, згідно розміщеному оголошенню, лазня з цікавою і креативною назвою «Релакс» вже від завтра, 05 липня, розпочне свою роботу у тестовому 4-змінному режимі. Загалом послуги з «помивки», як вказано в оголошенні, надаватимуться з 8-ї години ранку і до 18-ї години вечора. Четвер і субота – чоловічі дні, а п’ятниця і неділя – жіночі дні. Крім того, щочетверга та щоп’ятниці в лазні будуть і соціальні дні.
Розклад роботи «Релаксу» теж розміщений під оголошенням, щоправда він тимчасовий, поки не буде повністю завершено ремонтні роботи. Тому бердичівляни вже з завтрашнього дня за бажанням можуть йти «релаксувати» в оновлену лазню. Вартість послуги за одну зміну становить 60 гривень.