додому Бердичів «Надія» завітала до Бердичівського госпіталю ветеранів війни ВІДЕО

«Надія» завітала до Бердичівського госпіталю ветеранів війни ВІДЕО

223
0

17 лютого житомирський ансамбль «Надія» приїхав до обласного госпіталю ветеранів війни в місті Бердичеві. Захід відбувся в актовому залі, де директор закладу Журбенко Павло Юрійович подякував депутатам від Радикальної партії Олега Ляшка та особисто Ігорю Васильовичу Романському за те, що той постійно турбується і допомагає установі.

У свою чергу, депутат розповів про роботу, яка систематично ним проводиться особливо для людей похилого віку: «Українці завжди мають мати змогу насолодитися такими творчими колективами як ансамбль «Надія». Коли я вперше почув їхній виступ, одразу вирішив, що ці чудові голоси також мають почути якомога більше бердичівлян. Нещодавно ми разом були і в міському геріатричному пансіонаті – це надихає людей. Таке приємне спілкування надає неповторності нашому життю, а що може бути ціннішим за щастя та радість людини».

Також виступив депутат обласної ради Ілля Смичок.

Більше десятка пісень виконав під час концерту ансамбль «Надія» та солістка Марта Костюшко. Пацієнти закладу щиро подякували депутату Ігорю Васильовичу Романському від Радикальної партії Олега Ляшка за організацію такого чудового заходу, який їм простий день перетворив на свято.