додому Бердичів Мітинг – реквієм за загиблим Героєм Сергієм Сідлецьким на Бердичівщині

Мітинг – реквієм за загиблим Героєм Сергієм Сідлецьким на Бердичівщині

143
0

На кладовищі села Дмитрівка, у четвер, 5 жовтня, відбувся мітинг – реквієм за загиблим у зоні проведення антитерористичної операції бійцем Сергієм Сідлецьким.

Сергій Сідлецький  – командир аеромобільно-десантного відділення 4-ї аеромобільно-десантної роти 2-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, молодший сержант. 20 березня 2014 року був мобілізований до лав Збройних Сил України на захист Східних кордонів країни. 5 жовтня 2014 року під час виконання бойового завдання,  колона підрозділів Збройних Сил України потрапила під обстріл, у результаті чого, Сергій отримав смертельні поранення.

У скорботі схилили низько голови, вшанували світлу пам’ять Сергія голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський, перший заступник – начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська, представники районної та селищної ради, бойові побратими, рідні, батьки, учні Гришковецької гімназії і Дмитрівської школи.

Військовий капелан, протоієрей Володимир Янчук прочитав молитву, а слова вдячності і підтримки лунали від представників влади і громадськості батькам військовослужбовця.

Тарас Ткаліч – бойовий побратим загиблого згадав у своїй промові про неоціненний подвиг Сергія Сідлецького, йому було важко говорити, адже він один з тих, хто бачив і спілкувався з Сергієм в останні хвилини його життя.

Запалили свічу пам’яті, лунали скорботні вірші і музичні композиції, до могили Героя несли квіти… сльоза тремтіла на щоці кожного.

Прес – служба райдержадміністрації