додому Бердичів Бізнес Міський плавальний басейн піднімає ціни

Міський плавальний басейн піднімає ціни

536
0

Початок роботи єдиного у місті басейну чекає більшість бердичівлян. Єдиний подібний заклад, де можна взимку поплавати, навчити дитину чи самому набратись здоров’я, працює посезонно. Що є дуже незручним для містян. Коли на літо басейн закривається, багато містян їздять до сусіднього Козятину, де басейн працює постійно та й, кажуть, умови там кращі. Але скоро розпочнеться опалювальний сезон і бердичівляни чекають, коли ж нарешті запрацює басейн.

Не дуже доброю новиною для відвідувачів басейну стало те, що цього року зростуть тарифи на відвідування закладу. Тарифи зростають, мінімальна заробітна плата росте, витратна частина збільшується. Усі ці фактори призвели до того, що підприємство змушене підняти плату за свої послуги. Отже, ціна на дитячий квиток подорожчає на п’ять гривень, тепер аби ваша дитина одноразово відвідала басейн потрібно буде заплатити 20 гривень. Дорослий одноразовий квиток підніметься в ціні на 10 гривень, якщо раніше він коштував 20 гривень, то тепер – 30.

Ціни на абонементи теж значно зростуть. Заняття плаванням з тренером для дітей замість 175 гривень (ціна минулого року) обійдеться батькам в 240 гривень. Дорослим же прийдеться викласти з власних кишень 285 гривень замість 190.

Без змін залишиться тариф для учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Ті, хто має спортивні розряди чи займається у спеціальних групах, як і раніше, будуть відвідувати басейн безкоштовно.