додому Бердичів Міська влада відреагувала на звернення депутата Ігоря Романського, тепер в бердичівському Центрі...

Міська влада відреагувала на звернення депутата Ігоря Романського, тепер в бердичівському Центрі позашкілля зміни на краще

225
0

Бердичів має давню історію, а отже й старовинні будинки в яких нині розташовуються адміністративні та освітні заклади. Занедбані, з облупленою штукатуркою, понівеченою ліпкою та порозшими деревами на даху – така увага з «любов’ю до рідного міста Бердичева» незмінної команди Василя Мазура вже нікого не дивує.

Проте депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський не готовий миритися з існуючим станом речей, а тому продовжує вказувати місцевій владі на її відверту бездіяльність.

На початку липня місяця цього року на ім’я міського голови Василя Мазура було надіслано лист, де повідомлялося, що на приміщенні відділення художньо-естетичного виховання Центру позашкільної освіти імені Олександра Разумкова по вулиці Вінницькій виросли дерева й чагарники, які своїм корінням руйнують споруду. Варто відзначити, що ця будівля – пам’ятка архітектури збудована наприкінці XІX –  початку XX століття й свого часу навіть слугувала міською Думою. Одразу перед спорудою розташована автобусна зупинка, асфальтове покриття якої знаходилось в критичному стані і діти мусили виходити з громадського транспорту прямісінько в калюжі.

Депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський вказав на необхідності обов’язково віднайти кошти, щоб вирішити це неподобство посеред центру міста.

Тривала переписка з міськими бюрократами (як видно на фото) вже дала свій результат: тротуар відремонтовано, чагарники з даху прибрано. На черзі капітальний ремонт покрівлі, заміна ліхтарів, фарбування фасаду та влаштування огорожі на прибудинковій території.

Бердичівська міська рада вже виділила близько 150 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації для реставрації будівлі Центру позашкільної освіти імені Олександра Разумкова.

Естетичне виховання молоді в Бердичеві тепер має надію реалізовуватись на практиці, а не з пафосними пустопорожніми словами про «любов до рідного міста» на офіційних заходах.

«Наш міський добробут залежить виключно від небайдужості самих бердичівлян. Тільки разом ми зможемо змінити місто та змусити чиновників виконувати свої обов’язки. Мені приємно, що тепер наші діточки зможуть йти по рівному тротуару та вдосконалювати свої естетичні знання», – прокоментував Першому інформаційному порталу Наш Бердичів, депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський.

Нагадаємо, Ігор Романський подарував юним дослідникам принтер, а до цього

юні бердичівляни відкрили сесію Житомирської обласної ради

Про інші реальні справи бердичівських радикалів для Центру позашкільної освіти імені Олександра Разумкова ви можете прочитати на сторінках Першого інформаційного порталу Наш Бердичів.