додому Бердичів Місцеві депутати обласної ради спрямували кошти на освіту бердичівських дітлахів

Місцеві депутати обласної ради спрямували кошти на освіту бердичівських дітлахів

114
0

На минулій сесії 15 серпня депутати ухвалили зміни до програми розвитку освіти міста Бердичева. Відповідно до документа закладам освіти передбачено: придбання пилососів для ДНЗ №5 (5 тисяч), спортивного інвентарю для ЗОШ №14 (10 тисяч), ліжок для ЗОШ №17 (30 тисяч), механічної бігової доріжки для ЦПО ім.. Разумкова (5 тисяч).

Для створення належних умов у садочках на цей рік у Бердичеві передбачено всього 56 тисяч гривень. На забезпечення харчування учнів та дітей пільгових категорій закладено в міському бюджеті 3,8 мільйона.

Утримання шкіл міста (предмети, матеріали, обладнання, послуги зв`язку, охорони тощо.) обходяться ще в 3,5 мільйона гривень на 2017 рік.

Окрім того, міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було виділено із державного бюджету 1,2 мільйона та 36 тисяч із міського бюджету (співфінансування) на капітальний ремонт спортивного майданчика зі штучним покриттям на Лисій Горі по вулиці Братів Міхеєвих, 6.

Усе це стало можливим, в тому числі, завдяки перевиконанню обласного бюджету за другий квартал поточного року. Зокрема, кошти Житомирщини в сумі більше 7 мільйонів гривень були спрямовані на виконання депутатських повноважень.

Зазначимо, що кошти депутата обласної ради використовуються насамперед на об’єкти соціально-культурної сфери (освіта, охорона здоров’я, соціальне забезпечення, культура, фізкультура і спорт) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, на вирішення проблемних питань у виборчих округах. Основні напрями, куди депутати обласної ради спрямовують виділені кошти – це  будівництво, реконструкція та ремонт об’єктів соціально-культурної сфери, зміцнення матеріально-технічної бази бюджетних установ освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення, культури, молоді та спорту, благоустрій територій населених пунктів, інші видатки не заборонені законодавством.