додому Бердичів Місто Бердичів забруднює район: тепер розбиратиметься прокуратура та поліція

Місто Бердичів забруднює район: тепер розбиратиметься прокуратура та поліція

174
0

29 грудня голова Бердичівської районної ради Максим Самчик спільно з депутатами районної ради та громадськими активістами виїхали в два села Скраглівку та Швайківку для огляду місць найбільшого забруднення. Місто Бердичів постійно скидає свої нечистоти в річку Гнилоп’ять. Екологи, які нещодавно проводили дослідження стверджують, що з міста фактично витікає мертва вода, яка потім прямує далі за течією до обласного центру.

Місцеві жителі потерпають від огидного смороду не один рік, але останнім часом здається їхній терпець може увірватися будь-якої миті. Якщо треба, для вирішення питання готові їхати і в Бердичів, і в Житомир, і в Київ, а якщо не допоможе – погрожують заблокувати скиди нечистот з міста самостійно. Проте, в такому випадку бердичівляни залишаться з власними нечистотами наодинці, а очисних споруд в місті немає… Точніше вони були, але їх свого часу розпродали бердичівські господарники.

В Швайківці люди з цього приводу навіть зробили схід села. Голова Бердичівської районної адміністрації Максим Самчик оглянув місця скидів і пообіцяв присутнім звернутися з цього приводу в поліцію та прокуратуру. Селяни стверджують, що завжди жили мирно з містом, але ж безгосподарність в Бердичеві вже вихлюпується й затоплює фекаліями села в районі – це якось не по-сусідськи. Причому це не просто екологічна проблема, люди в яких на горизонті видніється Бердичів вже не можуть споживати воду навіть зі скважини і такий стан речей вже наближається й до самого міста-забруднювача.

Тому правоохоронці оперативно мають визначити хто довів до такого стану речей, а бердичівляни постали перед завданням, що надалі робити з власними продуктами життєдіяльності не руйнуючи екосистему навколо. І це вже не жарти…