додому Бердичів Міжнародний турнір з боксу завершився. У Бердичеві лишилось золото

Міжнародний турнір з боксу завершився. У Бердичеві лишилось золото

104
0

Не лише Бердичів, а й увесь світ спостерігав та вболівав за спортсменів, які приїхали до нашого міста на Міжнародний турнір з боксу на призи братів Кличко. Двоє бердичівлян приймали участь у змаганнях: Денис Вітомський та Олег Чулячеєв, вихованці спортивної школи ім. Лонського та спортивного клубу «Крос». Денис Вітомський зійшов із дистанції після першого кола боїв, а от Олег Чулячеєв продовжив боротьбу аж до фіналу. У суботу, 17 вересня, були заключні фінальні бої. У першому двобої у ваговій категорії 45-49 кг змагались наш земляк Олег Чулячеєв та білорус Євгеній Кармільчик. Одностайним рішенням суддів перемогу здобув наш бердичівлянин та отримав золоту медаль у цій ваговій категорії.

Боксера привітав та нагородив міський голова. У залі боксера вітали шаленими оплесками та вигуками, тренери шалено раділи за свого підопічного. Окрім золотої медалі, боксер отримав і сертифікат на 10 000 гривень для придбання спортивної форми та інвентарю. Вже у жовтні спортсмен збирається на Чемпіонат світу з боксу, тому відпочивати не доведеться.

Взагалі до фінальних змагань дійшло 11 українських боксерів. З них перемоги у своїх вагових категоріях отримали українці Зоравор Петросян, Дмитро Рибалка, Роман Савіцький та Аркадій Карцан.

Бердичів знову гідно провів турнір, гості нашого міста задоволені, а це найголовніше. Тенденція цих змагань іде вгору і, сподіваюсь, що у наступному році кількість країн-учасниць буде лише збільшуватись.

turnir turnir1 turnir2 turnir3 turnir4 turnir5 turnir6 turnir7