додому Бердичів Міжнародний день людини з синдромом Дауна: прийди і підтримай!

Міжнародний день людини з синдромом Дауна: прийди і підтримай!

78
0

До уваги бердичівлян та гостей міста! Прийди та одягни кольорові шкарпетки на знак підтримки особливих людей!

Сьогодні, 21 березня, о 14-й годині на площі біля Бердичівської міської ради відбудеться акція до Дня підтримки людей з синдромом Дауна “Lots of socks”. Організаторами заходу є Центр реабілітації “Насіння Надії” та ГО “Щаслива дитина”.

Діти Сонця – дуже особливі. Вони вражають приголомшливою душевністю, відкритістю і наївністю. Вони дуже добродушні, життєрадісні і позитивні люди, самі охоче прагнуть до спілкування.Проведення акції ставить перед собою мету привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими здібностями, адже вони трохи відрізняються від звичайних людей в плані інтелекту і, але своєю добротою, щирістю і безпосередністю компенсують все те , в чому вони відрізняються від звичайних людей, а часто і перевершують їх.

День проведення Міжнародного дня людини із синдромом Дауна вибраний не випадково, це двадцять перший день третього місяця пов’язаний з 3 копіями 21-ої хромосоми. Вперше цей День став щорічно відзначатися з 2006 року.

Придбати кольорові шкарпетки, які є символом людських хромосом, можна в магазині “Триде”. Всі зібрані кошти будуть використані на освітні послуги та закупівлю розвиваючих матеріалів.