додому Бердичів Моя практика походу у ТСЦ

Моя практика походу у ТСЦ

184
0

Водійське посвідчення маю вже певний час, але оті хвилюючі моменти процесу екзаменації пам’ятаю й досі. Але пам’ятаю, як персонал сервісного центру заспокоїв і надав впевненості. Наразі мої іспити позаду, але щодня у ТСЦ МВС України №1842 кипить робота: хтось реєструє транспортні засоби, хтось навпаки знімає з обліку, хтось отримує дублікат свідоцтва про реєстрацію, хтось отримує дозвіл на перевезення небезпечних вантажів. Людей тут завжди вдосталь і кожному потрібно приділити увагу.

Але, як на мене, більше всього терпіння від працівників ТСЦ вимагають люди, які складають іспити. Вони хвилюються як при здачі практичної частини, так і теоретичної. Мені, як члену екзаменаційної комісії, це добре відомо. Здають екзамени та водіння як молоді люди, так і більш старшого віку, але усі однаково хвилюються, адже розуміють усю відповідальність, з якою їм доведеться зіштовхнутись після отримання водійського посвідчення. Розуміють це і працівники ТСЦ МВС України №1842, під керівництвом Ігоря Васильовича Романського. Ігор Васильович особисто слідкує за екзаменаційним процесом та заспокоює людей.
Окрім того, у ТСЦ-1842 можна абсолютно безкоштовно перевірити свої знання з правил дорожнього руху, тим самим, можливо, виявити якісь прогалини у знаннях. Я теж скористалась цією послугою – це зовсім просто і жодних хвилювань. Якщо ви і допуститесь якихось помилок при проходженні тесту, то Ігор Васильович розповість, що саме потрібно повторити з правил дорожнього руху.

З закладом ТСЦ-1842 я знайома вже давно, пам’ятаю, коли він ще називався МРЕВ, пам’ятаю і колишніх його очільників, спостерігала за змінами, які відбувались тут на протязі багатьох років. Із сірих неосвітлених коридорів він перетворився у майже новозбудоване приміщення: багато світла, сучасні кабінети та охайні працівники. Немає більше тут невдоволених криків відвідувачів, усе виважено та спокійно.

IMG_3022 IMG_3029 IMG_3033 IMG_3042 IMG_3258