додому Бердичів Молодь з Бердичівського району була на чемпіонаті області з бадмінтону

Молодь з Бердичівського району була на чемпіонаті області з бадмінтону

44
0

Чемпіонат області з бадмінтону серед юнаків і дівчат відбувся 27 – 28 лютого 2016 року в місті Черняхів. У змаганнях взяли участь команди Бердичівського району.

Вихованці тренерів – викладачів дитячо-юнацької спортивної школи Бердичівського району Володимира Дмитришина та Василя Шевчука зіграли досить успішно та завоювали призові місця. Серед спортсменів 2003 – 2004 р.н. почесне 2 місце посіли Олександр Ільницький в одиночному і змішаному розрядах, Валентина Петрук в змішаному розряді та 3 – тє місце в одиночному розряді. У парному розряді Максим Лісовий і Олександр Ільницький зайняли 3 місце, 4 – те отримав Максим у одиночному розряді.

Не менш цікавою була гра юнаків і дівчат 1999 – 2000 р.н. У парному розряді почесне 2 – ге місце посіли Вікторія Тихончук, Аліна Портяник, Віктор Залізняк, Валентин Скальський, який також виборов 3 – тє місце в одиночному розряді. Також за парний розряд 3-тє місце дісталося Олександру Ільницькому і Миколі Лісовому. Добре зіграли та отримали 3 – тє місце у змішаному розряді Валентина Петрук і Віктор Залізняк. Вікторія Тихончук у одиночному розряді отримала 4 – те місце.
Вітаємо тренерів та їх вихованців з гарними спортивними досягненнями.