додому Бердичів Мобілізовані у ході 4 хвилі повертались додому

Мобілізовані у ході 4 хвилі повертались додому

162
0

Святковим, позитивним, радісним настроєм зустрічали на території військової частини хлопців, які повернулись із зони АТО. Обвітрені руки, засмаглі обличчя, стомлені з дороги але очі… очі світяться щастям. Тут на мирній частині України їх чекають близькі, кохані, рідні люди.

В понеділок, 4 квітня із зони проведення антитерористичної операції прибули військовослужбовці військової частини – польова пошта В3231, які були призвані у ході 4-ї хвилі мобілізації та плануються до звільнення із лав Збройних Сил України згідно із Указом Президента України №115/2016 про звільнення в запас військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, призваних відповідно до Указу Президента України від 21 липня 2014 року № 607 та під час першої черги часткової мобілізації відповідно до Указу Президента України від 14 січня 2015 року № 15.

«Понад рік я був у зоні проведення антитерористичної операції», – розповідає старшина Роман Перун, командир гармати, – «Настрій гарний зараз, не вірилось, що ось-ось і будемо вдома. Рік і два місяці тому я був мобілізований. Пройшов підготовку і відправився у зону АТО. Наразі бачу великі зміни в матеріальному забезпеченні, майже все видається, але спочатку без волонтерів ми цю війну не виграли б. Я сам спочатку був волонтером, потім став військовослужбовцем. Коли працював волонтером армія більше потребувала допомоги, зараз є зміни і зі сторони влади».

Швець Володимир Миколайович, виконуючий обов’язки заступника командира частини по роботі з особливим складом: «Сьогодні прибувають військовослужбовці, які протягом цього місяця будуть звільнені у запас. За цей рік дуже багато людей виявило бажання піти на службу за контрактом, щодня 10-20 людей звертаються, аби вступити до лав української армії. Хлопців, котрі повернулись, є ким заміняти».

1 2 4