додому Бердичів Мобільний соціальний офіс працював в мікрорайоні Корніловка

Мобільний соціальний офіс працював в мікрорайоні Корніловка

110
0

Вже протягом декількох років в м. Бердичеві діє «мобільний соціальний офіс». Він діє з метою надання соціально-правової допомоги громаді міста, здійснюючи прийом безпосередньо за місцем проживання. Відвідувачі «мобільного офісу» можуть отримати допомогу в оформленні тієї чи іншої заяви та отримати повне роз’яснення для подальшого вирішення питання.

25 квітня з 9.00 до 17.00 в приміщенні амбулаторії сімейної медицини № 4  по вулиці Червоній, 14 в роботі «мобільного соціального офісу» брали участь фахівці: управління праці та соціального захисту населення; управління Пенсійного фонду України в м. Бердичеві та Бердичівському районі; Бердичівського міського центру зайнятості; Бердичівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Бердичівської міської ради; служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді та спорту; управління житлово-комунального господарства виконкому Бердичівської міської ради; Бердичівський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Головне завдання роботи мобільного офісу – наблизити представників влади, органів місцевого самоврядування та державних установ до людей, сприяння у вирішенні конкретних проблем населення. Мета мобільного соціального офісу – задовольнити проблеми максимально можливої кількості мешканців міста та спростити доступ до правосуддя малозабезпечених, осіб з інвалідністю та інших вразливих верств громадян.

Під час 8-годинної роботи до «мобільного офісу» для роз’яснення законодавства та консультацій з питань соціального захисту звернулися жителі мікрорайону Корніловка, внутрішньо переміщені особи, власне працівники амбулаторії.

«Як показала практика, функціонування «мобільного соціального офісу», як пересувного інформаційно-консультативного пункту – це реальна допомога для людей отримати необхідні роз’яснення та консультації з актуальних для них питань.  Адже завдяки спеціалістам, які виїжджають у найвіддаленіші райони міста, громадяни можуть отримати консультації з різних нагальних питань», – зазначила фахівець Управління праці та соціального захисту населення Галина Марковська.

Цікавим і плідним, – розповідає Ольга Сікорська представник місцевого центру, – був квітневий виїзд у амбулаторію сімейної медицини. Прийшло близько 15 відвідувачів, які задавали різноманітні запитання. Жінки цікавилися умовами призначення соціальної допомоги сім’ям з дітьми. Бердичівляни, які прийшли на прийом, цікавилися питаннями призначення пенсії, допомоги при народженні дитини чи по догляду за психічно хворою особою. Також багатьом відвідувачам фахівці роз’яснили порядок призначення субсидій.

Графіки виїзду мобільного соціального офісу анонсуються на офіційному сайті міста Бердичева http://www.berdychiv.com.ua/