додому Бердичів Мер міста спеціально відтягує дату чергової сесії міської ради

Мер міста спеціально відтягує дату чергової сесії міської ради

239
0

І досі кошти виділені з обласного бюджету не були затверджені сесією Бердичівської міської ради. Нагадаємо, що сесія облради відбулася ще 7 березня.
Таке враження , що мер спеціально тягне час, щоб установи, яким виділили кошти депутати обласної ради не мали змоги придбати усе необхідне. На позачерговій сесії міськради депутатами облради Ігорем Романським та Іллею Смичком вже піднімалося це питання, проте чіткої відповіді їм не надали.
Депутати обурені, тому що сама міська влада не хоче допомагати і виділяти кошти дитячим садочкам, школам, лікарням та амбулаторіям. Депутати ж облради постійно намагаються допомагати і сприяти у виділенні коштів на потреби комунальних установ та закладів, проте чомусь їм завжди встромляють палки в колеса.
«Чому? Адже мова йде про заклади освіти, медицини та інше. Тобто, фактично, мер Мазур не дає змоги закладам засвоїти кошти та витратити їх. Як не крути, але крайніми лишаються діти в садочках, учні в школах та пацієнти лікарень і амбулаторій. Усі депутати обурені, адже кожен намагається допомагати в силу своїх можливостей, а в результаті отримує не вдячність міської влади та громадян, а цілковиті перешкоди на шляху. Ось, наприклад, список того що мають затвердити лише за мого подання:
1) ДНЗ комбінованого типу №15 «Ромашка» – 15 000 грн
(Для придбання дитячих ліжечок)
2) ДНЗ №5 – 2 500 грн
(Для придбання пилосмока)
3) Бердичівський геріатричний пансіонат – 5 000 грн
(Для придбання ковдр та радіоприймачів)
4) ПТУ №12: 22 000 грн
(Для придбання мультимедійного проектора, фліпчарту та дошки)
5) Бердичівська центральна міська лікарня для придбання обладнання в жіночу консультацію – 13 500 грн
6) Бердичівська центральна міська лікарня для дитячого відділення для створення ігрової кімнати для дітей – 35 420 грн
І це лише одна сесія Житомирської обласної ради та кошти виділені лише за мого подання Бердичеву. Чомусь Бердичівська районна рада відразу та без проблем затвердила на сесії кошти і установи вже можуть планувати закупівлю усього необхідного, а місто і досі чекає з моря погоди», – наголосив голова фракції Радикальної партії від Олега Ляшка в облраді Ігор Романський.