додому Бердичів Мер Житомира звільнив Антіпова і призначив нову радницю

Мер Житомира звільнив Антіпова і призначив нову радницю

52
0

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин звільнив свого штатного радника Юрія Антіпова та призначив на його місце Вікторію Сичову.

Обидва розпорядження мера, підписані відповідно 5 та 6 листопада, опублікували на сайті міськради по обіді 7 листопада.

Юрія Антіпова звільнено з 7 листопада за угодою сторін, планово-фінансовий відділ міськради має провести з ним повний розрахунок.

Іншим розпорядженням № 1027 мер з 8 листопада 2018 року призначив Сичову Вікторію своїм радником з посадовим окладом та надбавкою до окладу 25% за вислугу років.

«Призначити з 08 листопада 2018 року Сичову Вікторію Миколаївну на посаду радника Житомирського міського голови з посадовим окладом згідно з штатним розписом та присвоїти їй 13 ранг посадової особи місцевого самоврядування. Встановити Сичовій В. М. стаж служби в органах місцевого самоврядування 18 років 11 місяців 13 днів та надбавку за вислугу років у розмірі 25%», – йдеться у документі.

Нагадаємо, Юрій Антіпов 8 місяців був радником мера на громадських засадах та 1 рік і 10 місяців – штатним радником. 7 листопада 2018 він оприлюднив декларацію перед звільненням. До призначення Антіпов був директором ТОВ «Керуюча компанія «КомЕнерго-Житомир», на місцевих виборах в жовтні 2015 року балотувався по Житомирської міської ради від Блоку Петра Порошенка.

2 листопада 2018 року була оприлюднена декларація кандидата на посаду радника мера Житомира Вікторії Сичової, єдиним доходом якої у 2017 році була соцвиплата за народження другої дитини у розмірі 1013 грн.