додому Бердичів Мер Бердичева Мазур не хоче, щоб депутати допомагали дітям-сиротам загиблих воїнів АТО?

Мер Бердичева Мазур не хоче, щоб депутати допомагали дітям-сиротам загиблих воїнів АТО?

319
0

Соціальний захист та допомога родинам загиблих українських воїнів – це обов’язок не лише держави, місцевої влади, але й будь-якого гідного громадянина. Проте, влада в Бердичеві давно вже робить щось зовсім не те, а часто ще й заважає тим небагатьом людям, яким небайдужа людяність, гідність та патріотизм.

“Мер Бердичева Мазур В.К. не хоче, щоб депутати допомагали сім’ям і дітям-сиротам загиблим воїнам АТО!”, – таке написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook депутат Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський.

Сьогоднішній пост обранця просто вражає черговим фактом цинізму членів команди Василя Мазура: “Отримав відповідь на своє звернення до міського голови. Міська влада відмовляє мені, як депутату обласної ради в наданні інформації про сім’ї та дітей-сиріт загиблих воїнів АТО в м.Бердичеві. Обґрунтовуючи це тим, що ця інформація з обмеженим доступом, на яку я не маю права.  І нікого не цікавить, що мені інформація потрібна лише для того, щоб надати допомогу цим сім’ям і дітям.
Влада перешкоджає добрим намірам! Самі не хочуть допомагати, і іншим не дають можливості!”.

Якщо звернути увагу на документи можна помітити два прізвища бердичівських чиновниць – Адаменко В.В. (заступник міського голови) та Мохно Н.С. (керуюча справами виконкому)

Нагадаємо, саме Надія Мохно керувала комісією по перейменуванню вулиць у Бердичеві, робота якої супроводжувалася низкою гучних скандалів на рівні Житомирської області. За інформацією Першого інформаційного порталу Наш Бердичів Василь Мазур дуже цінує її професійні якості і відмовляється її звільняти.