додому Бердичів МЕДАЛЬ «ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ» ОТРИМАВ ЖИТЕЛЬ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ СКАКІВЕЦЬ БОНДАРЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

МЕДАЛЬ «ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ» ОТРИМАВ ЖИТЕЛЬ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ СКАКІВЕЦЬ БОНДАРЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

308
0

21 червня у с. Скаківка Бердичівського району державною нагородою ? медаллю «Захиснику Вітчизни» нагородили військовослужбовця 1-ї хвилі мобілізації, на особливий період, селянина-трудівника, батька трьох дітей ?Бондаренка Олександра Миколайовича.

Демобілізований боєць був призваний на військову службу ще у березні 2014 року.

Протягом 4-х нелегких місяців сумлінно виконував свій обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції. Налагоджував зв’язок між підрозділами частини у бойових умовах. А згодом, як батька 3-х неповнолітніх дітей, чоловіка демобілізували.

За час служби показав себе з найкращої сторони, проявив усю рішучість, витримку і боєготовність. Майже рік заслужена винагорода, за особисту мужність і відвагу, виявлені у захисті державних інтересів, зміцнення обороноздатності та безпеки України, йшла до свого власника і таки прийшла. Згідно із Указом Президента України від 8 травня 2015 року Олександр Бондаренко нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни». Вручили почесну відзнаку скаківцю його побратими-військовослужбовці, котрі приїхали із Бердичева, щоб укотре подякувати чоловіку за бойову звитягу та незламний дух у захисті рідної землі.

SAM_9672 SAM_9674 SAM_9676 SAM_9681 SAM_9693 SAM_9695 SAM_9710 SAM_9717