додому Бердичів Мати загиблого бердичівського Героя Євгена Старікова потребує термінової допомоги !!!

Мати загиблого бердичівського Героя Євгена Старікова потребує термінової допомоги !!!

292
0

Страшна хвороба поклала на лікарняне ліжко мати загиблого Героя, бердичівлянина, Євгена Старікова – у неї рак. Наразі жінка знаходиться у дуже тяжкому стані і потребує постійно коштів для закупівлі ліків. Сім’я самотужки просто не впорається.
Донька Алли Лаврентіївни зверталась до міського голови але, на жаль, він нічим не зміг допомогти. Звернулась вона до депутатів районної ради, які відгукнулись на біду і вирішили спільними зусиллями зібрати кошти. Допомоги надали і депутати обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка.
Ми ж від усієї редакції щиро просимо не лишатись байдужими і відгукнутись на біду! Допомога ніколи не буває зайвою! Мати втратила свого сина, який загинув захищаючи наше з вами життя. Тож давайте не будемо займатись популізмом! Чого варте те перейменування вулиці на честь цього Героя, якщо його мати повільно вмирає, а наше серце лишається закритим.
Небайдужі люди можуть переказати кошти на рахунок доньки Алли Лаврентіївни: картка ПриватБанк 5457082231475588 Старікова Катерина Андріївна.

IMG_2961 IMG_2960 IMG_2959 IMG_2958

Євген Старіков, мама Старікова