додому Бердичів МАСШТАБНА ЕКСКУРСІЯ «БЕРДИЧА» ДО БЕРДИЧІВСЬКОЇ ЧАСТИНИ

МАСШТАБНА ЕКСКУРСІЯ «БЕРДИЧА» ДО БЕРДИЧІВСЬКОЇ ЧАСТИНИ

90
0

8 червня у рамках повсякденного проведення цікавих екскурсій дитячий шкільний літній мовний табір «Бердич» ЗОШ I-III ступенів №6 ім. Житниченка І. В. відвідав Музей бойової слави військової частини – польова пошта В3231.

Радо зустрів юних гостей начальник клубу частини лейтенант Шуляк Олександр Олександрович, він і проводив екскурсію Музеєм: «Я відчув, що в нашій країні зростає достойне покоління. Діти захоплено вдивлялися у кожен експонат».

«Наразі ми регулярно проводимо екскурсії у визначних місцях, ? розповіла вихователь табору, вчитель біології та основ здоров’я Фурман Марія Анатоліївна. ? Прийшли до нашої частини, бо для нас це дійсно визначне місце. Постійно учні беруть участь у різних благодійних акціях на зразок “Допоможи солдату”, навіть у бібліотеку передавали книжки».

І здавалося б не за віком учням 1-6- х класів подібна екскурсія. Проте вихователька переконана: «З малечку потрібно виховувати патріотизм, любов до рідної країни. І подібні екскурсії підштовхують дітей до цього. Вони бачать, що нашим солдатам потрібна насамперед моральна підтримка та допомога».

Надзвичайно сподобалося юним візитерам у Музеї, а тому, виходячи з нього, вони запитливо оглядалися навкруги: раптом пощастить потрапити іще кудись. І таки пощастило! Побували у військовій бібліотеці, завітали до спортивного залу частини, побачили, де і у яких умовах живуть військові. На останок пообіцяли: неодмінно прийдуть знову, бо цікаво, бо сподобалося!

Прес-офіцер військової частини – польова пошта В3231 К.В. Пухальська

SAM_9342 SAM_9343 SAM_9346 SAM_9348 SAM_9353 SAM_9356 SAM_9368 SAM_9370 SAM_9371