додому Бердичів Маршрут №10 подовжать, на вул. Лупова новий знак, і ще багато чого...

Маршрут №10 подовжать, на вул. Лупова новий знак, і ще багато чого на комісії з безпеки руху

348
0

29 квітня відбулось засідання комісії з безпеки дорожнього руху, на якому було розглянуто ряд питань. на звернення депутата Житомирської обласної ради Романського Ігоря Васильовича буде встановлено знак «Дай дорогу» при в’їзді з вул. Лупова на вул. Європейську. Звертався також депутат щодо проблемного пішохідного переходу по вул. Європейській, в районі ТЦ Оноре де Бальзак. Пішохідний перехід на тому місці є небезпечний, тим паче їх там два, з інтервалом у кілька метрів. Один пішохідний перехід будуть вилучати, при виїзді з вул. Лупова на вул. Європейську буде можливий поворот лише на право. Також за зверненням депутата Романського підіймалось питаня і подовження маршруту №10 до вул. Каліліна, наразі маршрутка доходить до вул. Ціолковського. Перевізник Вікарій, який обслуговує даний маршрут, пішов на зустріч депутату і навіть погодився подовжити його до вул. Яблунева. Наразі буде вирішуватись питання грейдерування вулиці Березнева.

Не задовольнили звернення депутата міської ради Велімовського з проханням встановлення знаку «Зупинка на вимогу» по вул. Войкова, біля амбулаторії сімейної медицини.

Задовольнили на комісії звернення депутата Побережного по питанню перекриття міжбудинкового проїзду зі сторони ринку до будинку №23 по вул. Житомирській, ОСББ Ясен-23.

Підіймалось питання й облаштування додаткового пішохідного переходу по вул. Котовського, біля дитячого садочку. Комісія його затвердила.IMG_2246 2