додому Бердичів Маленька бердичівлянка може не почути навколишній світ, якщо їй не допоможуть небайдужі...

Маленька бердичівлянка може не почути навколишній світ, якщо їй не допоможуть небайдужі люди

278
0

На жаль, маленька бердичівлянка Діанка Вітрук, на відмінну від інших, здорових діток, не має можливості чути голосу мами і тата, рідних і близьких, однолітків, вихователів дитячого садочку… Дівчинка не чує всього того, що відбувається навколо неї, але все рівно залишається життєрадісною дитиною, котра хоче повноцінно розвиватися.

Батьки Діанки пройшли обстеження у Київському інституті отоларингології ім. О.С. Коломійченка, де їхній донечці поставили страшний діагноз – двобічна нейросенсорна глухота 4 ступеня… Вони придбали за власний рахунок слухові апарати, але при такій втраті слуху ці прилади не завжди можуть допомогти. Більше того, за час перебування маленької бердичівлянки в слухових апаратах, а це вже третій місяць, видимих результатів немає.

Єдиним варіантом того, що Діанка зможе повноцінно розвиватися і чути, є оперативне втручання – кохлеарна імплантація. Її необхідно зробити терміново, адже навчити говорити можливо до 5 років, а далі мовні центри в мозку закриваються. Крім того, після операції наступає тривалий період реабілітації, що теж потребує часу, якого так мало.

Батьки дівчинки не мають коштів на таку дороговартісну операцію, адже 756000,00 гривень – це непідйомна сума. У державній черзі на операцію сім’я Вітруків стоїть під номером 357, але просувається ця черга дуже повільно. Без допомоги небайдужих людей, батьки самотужки не справляться. Кожна, хоча б найменша, допомога та підтримка, дає шанс Діанці Вітрук на одужання та повноцінний розвиток.

Реквізити картки «ПриватБанку»: 5168 7573 4014 7513 – Вітрук Артем Іванович (тато)