додому Бердичів Максим Вілівчук проінспектував пошкоджені градом будівлі комунальних закладів у Бердичеві

Максим Вілівчук проінспектував пошкоджені градом будівлі комунальних закладів у Бердичеві

95
0

Від граду, що випав 21 вересня в Житомирській області, постраждали 8 комунальних закладів обласної ради, будівлі 4-х з яких зазнали значних пошкоджень. Аби безпосередньо на місці події оцінити розмір завданих збитків, заступник голови обласної ради Максим Вілівчук 25 вересня відвідав зазначені комунальні заклади.

Зокрема, у м. Бердичеві у обласному госпіталі ветеранів війни, загальноосвітній школі-інтернаті, міжміському бюро технічної інвентаризації, а також у Тетерівському дитячому будинку-інтернаті град наніс незначних пошкоджень і матеріальної допомоги ці заклади не потребують.

Натомість значних збитків завдано Бердичівському медичному коледжу, Бердичівському педагогічному коледжу, спеціальній школі-інтернат та Бердичівському геріатричному пансіонату. У будівлях цих закладів пошкоджено вікна та дахи.

Заступник голови обласної ради оглянув пошкодження будівель та поспілкувався з керівниками закладів.

Максим Вілівчук зазначив, що «за орієнтовними підрахунками на усунення наслідків негоди зазначеним чотирьом закладам потрібно майже 2 тис. листів шиферу. На деяких об’єктах працюватимуть страхові фірми, по іншим же ми визначаємо суму збитків та врегульовуватимемо процес надання коштів».