додому Бердичів Майже сто спортсменів зібрав турнір в Бердичеві! ФОТО

Майже сто спортсменів зібрав турнір в Бердичеві! ФОТО

261
0

В Бердичеві відбувся турнір ім. Зака Володимира Григоровича, бердичівлянина та заслуженого тренера, видатного шахіста та автора багатьох книг. Спонсорами турніру виступили Голова Житомирської обласної організації Радикальної Партії Олега Ляшка Юрій Забела та депутат Житомирської обласної ради, голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Романський.
Участь у змаганні взяли 92 шахіста з багатьох областей України. Турнір А зібрав 51 учасника, турнір Б – 41. Загалом в приміщенні школи №10 зібралося 92 спортсмена.
Депутат Ігор Романський наголосив на тому, що діти – це наше майбутнє і головна задача – це допомогти їм розкрити свої таланти. «Ми всі живемо заради своїх дітей. Незалежно від політичних поглядів, вподобань та прихильності до політичних сил, кожен, хто допомагає дітям, заслуговує на повагу та вдячність. Тому, дякую всім, хто також приєднався до організації турніру. Крім того, я щиро радий бачити, що стільки молодих людей грають в шахи з таким натхненням. Усім учасникам бажаю гарно провести час та нехай переможе сильніший!»
Голова Федерації шахів в Житомирській області Артем Сачук подякував радикалу Ігорю Романському за постійну підтримку та спонсорську допомогу шаховим осередкам Бердичівщини. Також побажав успіхів спортсменам та наснаги до боротьби та перемоги.
В Патріотичному відділі можна придбати сувенірну продукцію, а в кінці змагань переможці отримають приємні подарунки.