додому Бердичів Мазур має усі шанси отримати головну роль у новому сезоні серіалу «Гра...

Мазур має усі шанси отримати головну роль у новому сезоні серіалу «Гра Престолів»

286
0

Якщо сценаристам показати усі матеріали епопеї боротьби Мазур проти всіх і всі проти Мазур, то вийде нічогенький тисячосерійний блокбастер.

Отже про наболіле, ніяк не змириться міський голова міста Бердичів з тяжким розчаруванням з приводу обрання секретарем міської ради Пономарчука Володимира. І в суд подає, на визнання рішення недійсним, і в апеляційний, і за роз’ясненням звертається до суду, скоро до Європейського суду з прав людини дійдемо. Там вже, мабуть, міський голова уде подавати позовну заяву проти усіх жителів міста, які принижують його честь та гідність. Як варіант, там, у Франції, коли заяву повезе, і прилисток знайде, азом з мільйонними кредитами, які встигне набрати.

Але зараз про позовну заяву міського голови проти Виконавчої служби. Коли міський голова відмовився підписувати призначення секретарем міської ради пана Пономарчука, і коли суд зобов’язав його підписувати, але пан Мазур все-таки цього не зробив, тоді вже за Василя Костянтиновича взялась виконавча служба. Інспектор добросовісно виконав свої обов’язки, слідкував щоб у строки визначені законодавством, відбувся цей акт законності. Але…де міський голова, там, мабуть, закон неписаний. 17 березня міському голові була направлена вимога, виконати рішення суду, щодо призначення пана Пономарчука на обрану, вільною волею депутатів, посаду. Міський голова цього не зробив. А, як відомо, якщо рішення суду не виконується, то за це, відповідно, має бути покарання. У цьому випадку іде мова про штраф. 28 березня міському голові знову був направлений лист з вимогою дати роз’яснення, де б ішлось, у чому саме затримка?. 1 квітня виконавчий інспектор приїхав на роботу до міського голови, а він якраз у цей день сильно захворів. Не знаю, що за недуга спіткала нашого очільника, але зі слів депутата Березовенка, міський голова перебував дійсно на лікарняному. Інспектор склав протокол та попросив надати йому у найближчі терміни документи, що підтвердили б ці слова. Медична довідка з Центральної міської лікарні не забарилась, і надійшла до виконавчої інспекції вже 6 квітня. Восьмого квітня ж було назначено засідання виконавчого комітету міської ради, яке, зазвичай, проводить сам міський голова. До виконавчих інспекторів, як і до журналістів, тоді дійшла мова про те, що пан мазур буде там присутній. І зранку деякі люди бачили його на роботі але як тільки виконавча завітала до міської ради виявилось, що міський голова досі на лікарняному і саме засідання проведе його заступник. 12 квітня знову надійшло повідомлення, що боржник, він же діючий міський голова, знаходиться на своєму робочому місці. Але коли робоча група по питанню стягнення заборгованості та зобов’язання виконати рішення суду з’явилась до міської ради, виявилось, що міський голова у відряджені. 14 квітня він за своїм же розпорядженням поїхав до Житомира, а 15 квітня – у Київ.

Саму штрафу, допоки виконавчий інспектор «бігав» за міським головою, набігла до суми у майже 700 гривень, а це, любі бердичівляни, 1/16 заробітної платні міського голови. Але ж питання не у коштах. Як тільки міський голова зустрінеться обличчям до обличчя з виконавчим інспектором, бій, що так натхненно веде міський голова проти Пономарчука, буде завершено.

11 травня у приміщені суду велись натхненні дебати між Позивачем (у суді міського голову представляла його вірна юристка Анастасія Бєлова, а цього разу до неї долучився і пан Березовенко), Відповідачем – Виконавчою службою, та Третьою особою – Пономарчуком. За старою схемою представники міського голови розповідали, що секретаря обрали незаконно. Як на мене, вони засіданням помилились, бо наразі розглядалось питання штрафу.

Окрім штрафу у 680 грн, тепер міському голові доведеться сплатити і 1068 грн виконавчого збору та витрат, які потягнула за собою гра в доганяли за Мазуром. Але судове засідання ще не закінчено. Залишається чекати оголошення ухвали суду.