додому Без категорії Лікарі Бердичівської ЦМЛ отримали почесні відзнаки Верховної Ради України

Лікарі Бердичівської ЦМЛ отримали почесні відзнаки Верховної Ради України

170
0

Лікарі Бердичівської ЦМЛ отримали почесні відзнаки – грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом»

Ковальчук Валентина Іванівна працює на посаді заступника директора КНП «ЦПМСД» Бердичівської міської ради з 15.11.2018 року. З 02.04.2013 року працювала на посаді завідувача педіатрично-дільничного відділення КЗ «Бердичівський МЦПМСД» в порядку переведення з Бердичівської міської лікарні. Її медичний стаж на момент переведення – більше 20 років. У 1990 році Валентина Іванівна закінчила Львівський ордена Дружби народів державний медичний університет за спеціальністю «педіатрія». В 2012 році на базі Вінницького національного медичного університету ім.М.Пирогова пройшла курси підвищення кваліфікації та здобула вищу кваліфікаційну категорію з педіатрії. У процесі роботи В.І.Ковальчук здійснює догляд за пацієнтами і спостереження за їх станом, забезпечує дотримання лікувально-охоронного та санітарно-епідеміологічного режимів, здійснює отримання лікарських засобів, забезпечує їх облік і зберігання. Обов’язки виконуються у повному обсязі, лікарські призначення також виконуються своєчасно і точно. У колективі В.І.Ковальчук зарекомендувала себе з позитивної боку, бере активну участь у громадському житті колективу, користується повагою серед колег, має позитивні відгуки від пацієнтів.

Михайлович Еліна Віталіївна закінчила Вінницький медичний інститут ім.М.Пирогова в 1987 році, проходила інтернатуру з неврології на базі Чернігівської обласної лікарні. З 1992 року працює лікарем-невропатологом Бердичівської центральної міської лікарні, а в 2007 році отримала вищу кваліфікаційну категорію. Еліна Віталіївна значну увагу приділяє санітарно-просвітницькій роботі серед населення міста, сумлінно виконує свої обов’язки, має подяки від адміністрації лікарні та хворих за старанну працю у галузі охорони здоров’я, зразкову трудову дисципліну, високий професіоналізм. Еліна Віталіївна вміє планувати та організовувати свою роботу, вміло поєднує в ній основні принципи професіоналізму, виконує залежно від ситуації найдоцільніші та найефективніші методи професійної роботи. Сумлінною самовідданою працею, оптимізмом і життєвою мудрістю, доброзичливістю, тактовним чуйним ставлення до людей Еліна Віталіївна здобула повагу та авторитет серед колег та пацієнтів.
Лікарі Бердичівської ЦМЛ отримали почесні відзнаки – грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» Лікарі Бердичівської ЦМЛ отримали почесні відзнаки – грамоти Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом»