додому Бердичів Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відвідав Житомирщину

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відвідав Житомирщину

343
0

Вчора,13 червня на Житомирщину із робочим візитом прибув народний депутат України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко. В межах візиту політик побував на Новоград-Волинському меблевому комбінаті, фермі рогатої худоби та дитячому будинку сімейного типу у селі Городище . Олег Ляшко хоче змінити державну політику підтримки дітей з інтернатів. Політик завітав у дитячий заклад, аби подарувати станцію подачі води, канцелярію та солодощі, а головне – підтримати дітей своїм прикладом.

«Я сам виховувався у дитячому будинку та в школах-інтернатах. У мене було таке ж дитинство, як і у вас. І воно дуже складне. Але я хочу, щоб ви вірили у власні сили і ставили собі цілі. Тоді ви обов’язково всього досягнете. Не має значення, де ти виховувався: в інтернаті чи в сім’ї – кожен може досягнути того, чого хоче. Так, як це зробив я», – звернувся до дітей Ляшко. 

«На підтримку таких підприємств, як Меблева фабрика MIRT у Новоград-Волинському, ми ввели мораторій на вивіз лісу-кругляка, щоб наші деревообробники були завантажені сировиною. Також добиваємося введення пільгового режиму оподаткування, щоб у підприємств були гроші на енергомодернізацію, оновлення основних фондів, підвищення зарплат працівникам. На прохання директора фабрики будемо ініціювати у парламенті закон, щоб 50% деревини, заготовленої в області, йшли на потреби саме місцевих підприємств. Хочуть іноземці наш ліс – нехай будують заводи тут, створюють робочі місця для українців. Щоб наші найкращі кадри не виїжджали за кордон. Моя політика – повернути українців додому. Для цього зарплата в Україні має бути не 120 євро, а хоча б 500, як платять в Польщі за збір полуниці. Це цілком можливо, якщо впроваджувати економічну політику Радикальної партії.», – зі слів Олега Ляшка.

Україна повинна дбати про своїх селян, як Швейцарія чи Нова Зеландія про своїх, переконаний Олег Ляшко. Лідер Радикальної партії поставив за приклад державні програми розвитку тваринництва та сільського господарства розвинутих країн світу. Політик відвідав ферму у селі Городище Житомирської області, де тримають майже 3000 корів. Лідер РПЛ переконаний, щоб відродити село, потрібно розвивати тваринництво і сільське господарство.

Також Олег Ляшко завітав до головного офісу Житомирської обласної організації РПЛ, де відбулася зустріч з депутатами та партійним активом. Зустрічали гостей депутати Житомирської обласної ради та голова фракції Радикальної партії в облраді Ігор Романський. Лідер РПЛ особисто відзначив подяками за незламність і вірність партії депутатів Бердичівщини – Ігоря Романського та Іллю Смичка.