додому Бердичів Людська вбиральня на міському пляжі у Бердичеві: роки розмов і знову зміна...

Людська вбиральня на міському пляжі у Бердичеві: роки розмов і знову зміна планів

115
0

Громадський активіст Олексій Тростянський кілька років тому підняв важливу тему відсутності цивілізованих громадських вбиралень в місті Бердичеві. Це питання актуальне не лише для мешканців, але  й гостей та звісно туристів. Бердичівляни часто не готові відверто говорити на таку «особисту тему» відкрито, але люди просто шоковані, що елементарне питання людської гідності і фізіологічних потреб перебуває в такому жахливому стані.

Бердичівський «загальнодоступний туалет» на міському пляжі не часто буває доступний в повній мірі, особливо коли дуже треба.

Оновлення депутатського складу Бердичівської міської ради позитивно вплинуло на те, що проблеми містян тепер можуть бути підняті й в сесійній залі і навіть отримати достатню кількість голосів підтримки. У виконкомі ще весною чиновники на комісіях почали показувати ескізи сучасної вбиральні, яка мала б з’явитися на міському пляжі. Говорили навіть про необхідність замовлення проектної документації  для цілого блочного туалету з підключенням його до каналізаційної мережі міста.

Та остання позачергова сесія виявила нову ідею міського голови Василя Мазура. Він озвучив інформацію про інвестора, який дуже хоче допомогти всім містянам в будівництві такого туалету.

Нагадаємо, минулого разу аналогічна ідея призвела до спорудження разом з туалетом цілого торгово-офісного центру біля самого міськвиконкому. Тоді місцеві жителі, які живуть поруч, висловлювали обурення таким будівництвом.

Як вийде цього разу в наших бердичівських реаліях, Перший інформаційний портал міста Наш Бердичів буде одразу повідомляти.