додому Різне Ламінування вій

Ламінування вій

158
0

Чи знайомий вам такий вислів «приворожити поглядом»? Він стосується власниць довгих і пишних вій, які можуть бути такими від природи або отримані за допомогою супертуші комплексної дії.

А якщо при будь-яких спробах вії залишаються посередніми або просто набридає вранці їх приводити до ладу? У таких випадках допоможе ламінування. Процедура була розроблена швейцарськими фахівцями і носить назву yumi lashes.

Ламінування відноситься до процедур, що позитивно впливає на красу і стан вій. Вони виходять довшими, пухнастіші, густіші. Рівномірне фарбування забезпечує приголомшливий, натуральний результат.

Що ж відбувається з віями? Вони насичуються кератином, корисними оліями, екстрактом пшеничного білка і, наповнені комплексом корисних речовин, ростуть швидше.

Особливості ламінування вій

1. Процедура робиться в оперативному режимі. Фахівцю достатньо 1,5 годин, щоб завершити роботу.

2. Результат видно відразу: вії нагадують власні волоски, але виходять значно густішими.

3. Ламінуючий склад на основі натуральних компонентів забезпечує догляд, результатом якого є потовщення прикореневої системи вій і їх більш швидке зростання.

4. Практичність виражається у відсутності необхідності застосовувати туші, розділяти і підкручувати волосинки. Можна відмовитися від змивки макіяжу і не піддавати шкіру зайвим хімічним впливам.

5. Вії виглядають природно, не загинаються під час сну.

6. Формується відкритий і глибокий погляд.

Попередження

Для виконання ламінування існують обмеження:

– Захворювання очей, навіть якщо вони недавно вилікувані;

– Мікрохірургічні операції на органах зору;

– Період виношування дитини;

– Індивідуальна гостра реакція на складові (потрібне проведення попереднього тестування на шкірі).Чутлива шкіра може відчувати печіння, але це не є алергічною реакцією.

Технологія проведення процесу ламінування

Весь процес ділиться на 5 етапів:

а) ліфтинг (очищення вій);

б) пом’якшення і розгладження шкіри навколо очей;

в) війки зачісували на силіконовий проектор, що надає їм загнутий форму. Сироватка з пігментом просочує волоски, роблячи їх товщими (вибір кольору з 5-ти доступних відтінків);

г) змазування вій кератином.

Єдиним обмеженням після проведення процедури є добове утримання від умивання обличчя. Якщо дівчині або жінці потрібно театральна пишність вій, можна використовувати туш і будь-яку відповідну змивку. Ефект ламінування тримається протягом 1,5-2 місяців.

Джерело інформаціі компаніяПилочка