додому Бердичів Лазебного можуть позбавити звання “Заслужений вчитель України”

Лазебного можуть позбавити звання “Заслужений вчитель України”

646
0

Сьогодні, 20 березня, відбулась 22 сесія Бердичівської районної ради, на якій депутати розглянули багато питань, одне з яких було висунуто з ініціативи депутата Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Романського Ігоря Васильовича, стосовно позбавлення почесного звання “Заслужений вчитель України” Лазебного Дмитра Васильовича. Ініціативу депутата розглянули і одноголосно підтримали.

Нагадаємо, що у 2007 році Лазебного Д.В. нагородили почесним званням “Заслужений вчитель України”. Будучи директором Гришківецької гімназії, збочинець використовував своє становище, щоб чіплятися до неповнолітніх хлопців – учнів закладу. Ще у 2013 році 58-річного директора гімназії, депутата Бердичівської міської ради, затримали співробітники УБОЗ. Проти якого порушили кримінальну справу. Чоловіка звинуватили у “насильницькому задоволенні статевої пристрасті неприродним способом, вчиненому стосовно неповнолітньої особи”. У січні 2013 року за підозрою у педофілії, Бердичівський міськрайонний суд засудив до шести років позбавлення волі, однак того ж року суд відпустив його з-під варти під заставу у 46 тисяч гривень. Також слід бердичівського педофіла з’явився в селі Черепова Хмельницької області, куди він влаштувався працювати у місцеву школу директором в 2016 році. Дізнавшись, що його минуле викрили, Лазебний Д.В., 13 вересня, написав заяву про звільнення за власним бажанням.

Діти завжди були і залишаються найдорожчою цінністю, гордістю і надією держави. Турбота про підростаюче покоління, реалізація прав та свобод дитини – одне із пріоритетних завдань. Радикальна партія Олега Ляшка стоїть на сторожі захисту прав дітей.